Artėja didžiausias gatvės šokių renginys Lietuvoje – Vilnius Street Battle© 2018

ŠEŠTASIS VILNIUS STREET BATTLE © GRĮŽTA SU NAUJOVĖMIS

Vilnius Street Battle tai didžiausias kasmetinis gatvės šokių turnyras Lietuvoje šiemet vyksiantis Vasario 24d. Menų fabrike LOFTAS(Švitrigailos g. 29, Vilnius). Šiame turnyre pamatysite, kaip vyksta tikros nesurežisuotos gatvės šokių kovos, kuriose šokėjai iš daugiau nei 20 pasaulio šalių kovoja 4prieš4, gyvai pamatysite net 4 pasaulines gatvės šokių legendas – teisėjus, kurie visuomet parodo ir savo solo išėjimus, išgirsite daug geros įvairių stilių muzikos. Vilnius Street Battle visuomet išlieka fresh ir siūlo naujoves, šiemet tai visiškai naujas renginio konceptas.

Praėjusių metų akimirkos:

Tad jei žiūrėdami šiuolaikinius populiariuosius muzikos klipus ar filmus apie šokius svajojote patūsinti tokių gerų šokėjų apsuptyje, turime Jums gerų žinių ! Vilnius Street Battle – tai ne tik šokėjams profesionalams skirtas renginys, žiūrovai yra didelė viso vakarėlio sudedamoji dalis – renginio MC nepalieka abejingų – visus pastato ant kojų, o įkvėpti šokėjų talento ir pagauti gyvų emocijų žiūrovai išlaisvina savo šokių judesius AFTERPARTYje kartu su niekad nepailstančiais šokėjais.

Renginys trunka visą dieną – šokėjai/dalyviai jau 11 valandą ryto būriuojasi atrankoms, o žiūrovai yra kviečiami atvykti į pagrindinę renginio dalį, prasidedančią 19 valandą. Entuziastai norintys palaikyti ir šokėjus iš Lietuvos su tuo pačiu bilietu gali atvykti stebėti ir atrankų. Bet neapsigausite ir atėję į vakarinę renginio dalį – lietuviai kiekvienais metais patenka į finalus ir užima nemažai prizinių vietų ! Bilietai žiūrovams jau greitai!

Plačiau apie renginį skaitykite 👉👉👉 ČIA

Kovų kategorijos:

  • 4vs4 All Styles Team Battles (būtina paruošti 2 min. Showcase atrankoms) – 2000 eur piniginis prizas
  • Breaking kids 1vs1 – Rėmėjų prizai (6-12 m.)
  • Hip Hop kids 1vs1 – Rėmėjų prizai (6-12 m.)

Išankstinė REGISTRACIJA būtina iki 2017m. Vasario 18d. Dalyvio mokestis 15 Eur.

Teisėjai:

Mamson (Prancūzija)

Super Dave (JAV)

Ness (Prancūzija)

Xisco (Olandija)

Dj:
DJ STEW (Norvegija)

Vedėjai:
MC Trix (Vokietija/JK)
MC Beep (Lietuva)

Savaitgalis bus kupinas veiksmo, seminarų bei vakarėlių. Nepamirškite susipažinti su programa ir susiplanuoti finansus.

OFICIALUS VILNIUS STREET BATTLE AFTERPARTY: greitai

SEMINARAI SU TEISĖJAIS: greitai

Papildoma INFORMACIJA: – info@street-dance.lt