Apie pirmąją SKILLZ dienos stovyklėlę

Galime visiems garsiai pasakyti, kad ši vasara SKILLZ šokių studijai tikrai buvo OHO! Be to, kad šiais metais turėjome dvi SKILLZ CAMP pamainas, rugpjūčio 13-17 dienomis vyko pirmoji dienos stovyklėlė mažiesiems esamiems ir būsimiems mūsų studijos šokėjams.

Ką ten veikėme, klausiate mūsų? Šokome, piešėme, bendravome, žiūrėjome filmus – labai linksmai leidome laiką.

Kiekviena diena turėjo įvairių nedidelių ritualų, kuriuos stengėmės puoselėti visos stovyklėlės metu: pirmąją stovyklos dieną vaikai sukūrė bendras taisykles, kurių labai atsakingai laikėsi, kiekvienos dienos pabaigoje visi stovyklautojai savo jausmus „išliejo“ popieriuje, taip sukurdami bendrą piešinį – minčių lentą.

Taip pat jie turėjo galimybę kiekvieną dieną išsirinkti žaidimus, kuriuos norėjo žaisti. Stovyklautojai patys pasigamino užrašų knygeles, kuriose užsirašinėjo išmoktų judesių pavadinimus – kad treniruočių metu gauta informacija ilgiau liktų atmintyje.

Stovyklėlės metu norėjome, kad vaikai tobulėtų ne tik šokyje, tačiau bent šiek tiek išliptų iš savo komforto zonos, tam buvo skiriama gana daug laiko žaidžiant įvairius žaidimus ir bendraujant su naujaisiais draugais. Taip pat, kad pasijustų tikra SKILLZ studijos dalimi, gavo žinių apie tai, kaip studijoje organizuojami renginiai.

O kaip stovykla be vakarėlio?? Na tai ne visai vakarėlis, nes jis vyko ryte, tačiau linksma tikrai buvo. Trečiadienio rytą stovyklautojai susirinko su iš anksto pagamintomis kaukėmis ir šėlo! Turėjo keletą svečių, kad vakarėlis būtų dar geresnis!

 

Na ir, žinoma, pabaigoje kiekvienas gavo po dalyvio sertifikatą, fotografavosi su stovyklėlės vadove Gvida ir davė interviu.

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir tikimės, kad susitiksime naujame sezone!

Nuotraukų galerija