APIE TRENERĘ

Agota – energinga ir visada užsivedusi kurti trenerė. Ji, galima sakyti, užaugo studijoje, čia praleido begalę laiko ir sukaupė nemažą žinių bagažą. Jos pagrindinis stilius – Hip Hop, tačiau šešerių metų laikotarpis įtraukė susipažinti ir su tokiais stiliais kaip House, Krump, Popping, Locking, Breaking, Latino…

Šiuo metu Agota priklauso stipriausiai studijos hiphopo grupei ,,Venom”, taip pat 2021 m. įkūrė įvairių  gatvės šokių stilių jaunimo grupę ,,Vibe Tha Friday”. Ją dažnai galima sutikti ir šokių kovų scenose, Vilniaus ir kitų miestų šokio aikštelėse.

Svarbiausias Agotos tiklsas – ne tik gerai išmokyti šokti hip hop stiliaus judesius bei choreografijas, tačiau ir tvirtai supažindinti su gatvės kultūra, muzika, istorija ir stiliumi. Ji labiausiai vertina gilų ryšį tarp mokytojo ir mokinių, nuoširdumą ir atsidavimą darbui treniruotės metu. Jos treniruotėse netrūks geros nuotaikos ir pozityvios energijos bei teks gerai paprakaituoti!

Agotos nuomone, pasirinkę stilių – pasirenkame save, svarbiausia nebijoti klysti ir pasitikėti procesu, nes šokiai yra be galo graži, bet ir įvairiaspalvė kelionė.

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

“Visada būsi puikus šokėjas, jei išliksi ištikimas sau”.

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
16:00
17:00

VIDEO

KONTAKTAI