🏆 Konkursų metas prasidėjo ir mūsų treneriai su mokiniais jau skina pergales! Per porą savaitgalių net 17 prizinių vietų! 🏆

Gegužės 14 d. vykusiame „Rise Up 2022“ konkurse laimėjo 8 prizines vietas! 👏 ir tai buvo tik pradža…

Kids Beginners kategorijoje Denio vaikų komanda „Break A Leg“ užėmė 3 vietą 🥉;
Kids Advanced kategorijoje Gyčio vaikų komanda „Jaunieji VENOM“ taip pat iškovojo 3 vietą 🥉;
Nuostabiųjų Gabijos Dancehall merginų komanda „Nooda Souls“ Adults Beginners kategorijoje užėmė 3 vietą 🥉;
Adults Advanced kategoriją ištaškė Kozo popping komanda „Poptronix“ ir užėmė 1 vietą 🥇;
3 vietą 🥉 šioje kategorijoje taip pat užėmė komanda „Tetris“ – nerealieji trenerio Emilio house šokėjai;
Trenerė Guoda grįžo į šokių pasaulį su trenksmu ir su savo komanda „Build The House“ PRO kategorijoje užėmė 2 vietą 🥈;
Komanda „Jacksterz“ ir ją treniruojantis treneris Emilis PRO kategorijoje užėmė 3 vietą 🥉!

Aišku, kaip gi be laimėjimo Battles 5vs5! Tai buvo kažkas nerealaus… Mūsų studijos treneriams – „SKILLZ FAM“ komandai, kurią atstovavo Kozo, Gytis, Gabija, Emilis ir Denis – nebuvo lygių ir jie užėmė 1 vietą 🥇.

Ir tai dar ne viskas! 🤯

Šį šeštadienį, gegužės 21 d. vykusiame „Ghetto Dance Vilnius Battle“ renginyje, Popping trenerė Kozo savo kategorijoje iškovojo 1-ą vietą 🥇!
Taip pat, labai norėtume pasidžiaugti už mūsų šokėją iš „Poptronix“ komandos – Funky Kriss, kuri „Funky Business“ renginyje iškovojo 1 vietą 🥇 Robot 1×1 kategorijoje.

Negana to, konkurse „Shock“ gegužės 21 d. Guodos komanda „Build The House“ užėmė 1 vietą 🥇 Adults Advanced kategorijoje!
Trenerio Gyčio vaikų komandą „Jaunieji VENOM“ šiame renginyje iškovojo 3 vietą 🥉 Kids Advanced kategorijoje!

Taip pat, iš 2022 m. Lietuvos breiko čempionato, gegužės 22 d. Breaking treneris Denis su savo mokiniais atvežė 5 prizines vietas:

JUNIORS U16 kategorijos nugalėtojas 🥇 Motiejus Ulvydas aka B-Boy MOTIS ir 3 vietos 🥉 laimėtojas Kazimieras Labutis aka B-Boy KAZE
2 vieta 🥈 BBOYS OPEN kategorijoje – Martynas Reimeris aka B-Boy REMI ir 3 vieta 🥉 –Denis Ščiglo

Ir dar! 🤗

Latino treneris Dainius ir jo nuostabiosios šokėjos iš „Dorado taure 2022“ konkurso atsivežė 1 vietą 🥇 !

Didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname! Linkime nesustoti, dalyvauti, mėgautis ir toliau palaikyti gatvės šokių kultūrą Lietuvoje!