Vaikų dienos stovyklos apžvalga

Šiemet SKILLZ DAY CAMP vaikų stovyklą vyko net du kartus ir mes džiaugiamės, kad kai kuriems vaikams taip patiko, kad dalyvavo abiejuose. 🤗 Juos su meile vadiname stovyklos “veteranais” ir su džiaugsmu priimame kone kiekvienais metais.

Mūsų pagrindinis tikslas – įnešti į vaikų gyvenimus ko nors naujo ir paskatinti visapusiškai tobulėti, o galbūt netgi įkvėpti naujo hobio atradimui. Todėl veiklas planuojame taip, kad jos būtų skirtingos, įvairiapusės ir padėtų vaikams suprasti, kuo jie norėtų užsiimti. 😍

Kiekvieną dieną vaikai darė rytinę mankštą, dalyvavo dviejose skirtingo šokių stiliaus treniruotėse, valgė maistingus pusryčius bei pietus ir užsiėmė kūrybine veikla. Kasdien šį veikla buvo skirtinga, tad plačiau apie ją:

Pirmadienis yra skirtas susipažinimui su vieni kitais, su vadovais, su sale bei aplinka. Kadangi visi stovyklos dalyviai pasiskirsto būriais tam, kad galėtų rinkti taškus, būrių paskirstymas įvyksta pačią pirmą dieną, kad vaikai galėtų dar artimiau susipažinti ir pradėti rinkti taškus. Juk penktadienį taškai lems, kuri komanda laimės!

Antradienį vaikų laukė estafetės – užduotys, kurios lavina komandiškumą, skatina palaikyti savo komandos draugus bei moko taisyklingai atlikti užduotį. O vėliau stovyklos dalyviai gavo itin kūrybišką užduotį – sukurti marškinėlių dizainą.

Trečiadienį dalyviai darė paskutinius potėpius ant savo marškinėlių ir vyko labai mėgstamas ir laukiamas madų šou! Kadangi kiekvienas dalyvis turi savo išėjimą, norime skatinti vaikų pasitikėjimą savimi bei mokėti priimti aplinkinių dėmesį.

Ketvirtadienis skirtas atsikvėpimui. Laiką smagiai leidome lauke, žaidėme žaidimus, o po pietų susėdome filmo peržiūrai su užkandžiais.

Penktadienis – didelė diena! Vaikai jaudinasi ir intensyviai ruošiasi, kadangi laukia protmūšis, pasirodymas tėveliams ir laimėjusios komandos paskelbimas. O vainikuojama stovykla diplomų bei dovanėlių įteikimais.

📸 Daugiau nuotraukų iš vaikų dienos stovyklos 2021 m.

Džiaugiamės turėdami tokius puikius ir mokytis norinčius vaikus. Su meile laukiame visų ir kitais metais! ❤️