SKILLZ CAMP 2021 – vasaros šokių stovykla

Su nekantrumu pristatome ir kviečiame į vasaros šokių stovyklą SKILLZ CAMP 2021! 😎

Praeitų metų nauja vieta pateisino visus lūkesčius, tad šią vasarą taip pat susitinkame „Guosta“ sodyboje, kur daug erdvės šokėjams, užsiėmimams ir nuotykiams 🌴
🔥STOVYKLA, KURI VYKS 5 KARTĄ!🔥

Rugpjūčio 2 – 8 d. SKILLZ CAMP ADULTS (nuo 14 m.) ir SKILLZ CAMP JUNIORS (jaunimui nuo 10 iki 13 m.) – Atskiros vietos, salės ir užduotys JUNIORS ir ADULTS stovyklautojams. Šiais metais organizatoriai ir treneriai dar išradingesni, tad paruoškite visą energiją, kurią sukaupėte per karantino laikotarpį ir padarykime tikrą šventę stovykloje 🤗

Naujos pramogos, vakarėlių temos, kūrybinės ir komandinės užduotys, žaidimai ir dar daugiau…Stovykloje šokių treniruotes ves ne tik SKILLZ treneriai, bet ir kviestiniai svečiai 
Jūsų lauks:
🤩įvairių pažangumo lygių šokių treniruotės;
😜Cypher‘iai;
🥳Vakarėliai;
ir kaipgi be tradicinio SKILLZ CAMP Summer Jam stovyklautojams? Šokių kovos, kuriose susitiks skirtingų šokių stilių šokėjai 1vs1 ir Team Battles kategorijose.
Laimėtojų lauks unikalūs Summer Jam trofėjai ir diplomai!
📍Stovykla vyks “Guosta” sodyboje – atskiri nameliai apgyvendinimui, daugiau erdvės, ežeras maudynėms, net kelios erdvios salės treniruotėms, papildomos pramogos (krepšinio, tinklinio ir futbolo aikštelės), žaidimai, gardus maistas ir daaauuuggg šokiųųųų!

👉REGISTRUOKITĖS JAU DABAR! https://skillzcamp.lt/registracija/

🍓ŠOKIŲ TRENIRUOTĖS SU KVIESTINIAIS SVEČIAIS:

🇫🇷 DYKENS (FR) – https://www.instagram.com/dykens_/
🇵🇱 ADAM (PL) – https://www.instagram.com/adamcojest/
🇪🇪 ANNA MARIA (EST) – https://www.instagram.com/annamaria.laius/
🇱🇹/🇺🇦 GENA-D (LT/UA) – https://www.facebook.com/gena.diamond.5
🇱🇹/🇵🇱 NELI (LT/PL) – https://www.instagram.com/nelidancer/?hl=ru
🇬🇧/🇫🇷 CHAMS-EDEN (UK/FR) – https://www.instagram.com/chamsedenmoussa/?hl=ru
🇱🇻 KATE LARCHIK (LV) – https://www.instagram.com/katelarchik/?hl=ru

🍓ŠOKIŲ TRENIRUOTĖS SU STUDIJOS TRENERIAIS:
🔹GABIJA – treniruočių metu ji stengiasi, kad šokis neštų malonumą: kad kiekvienas galėtų atsipalaiduoti, pajausti muziką ir gerai praleisti laiką. Gabija moko ne tik Hip Hop’o, bet ir labai karšto Dancehall.
🔹GUODA – visada entuziazmu, gera nuotaika ir kūrybiškumu trykštanti asmenybė. Guodos House treniruotės kartais gali būti kaip rimtas kardio! Jos treniruočių metu pamilsite ne tik šokį, bet ir išlaisvinsite savo kūną.
🔹DAJANA – atrado save Vogue stiliuje ir negali be jo gyventi. Tai ne tik šokių treniruotės, tai gyvenimo būdas. Būtent tai ji ir siekia ugdyti savo mokiniuose. Todėl pasiruoškite išsilaisvinti ir pajausti save visai iš kitos puses.
🔹KAMILLA – pasaulio žmogus. Semiasi patirties iš įvairiausių šokėjų ir viską pateikia per savo prizmę. Ji padeda atrasti tai, kaip geriausiai gali judėti kiekvieno kūnas.
🔹MONIKA – Popping stiliaus virtuozė. Ji padės ne tik atrasti save Popping stiliuje, improvizuoti, bet ir mokys pamilti šokį plačiąja prasme.
🔹GYTIS – nors jo širdis priklauso Hip Hop’ui, Gytis nuolat išsko naujų atradimų kituose šokių stiliuose, kad jo choreografijos būtų kuo išskirtinesnės ir atitiktų jo tikrąją sielą!
🔹EMILIS – House ir Locking šokių atstovas, laisvalaikiu mėgstantis pasukti ir muzikos plokšteles. Jo išskirtinis skonis muzikai kuriamoms choreografijos prideda nemažai “prieskonių“.
🔹DAINIUS – Latino šokių stilių atstovas. Jausmingas, grakštus, kovingas – jis gali būti visoks, piriklausomai nuo to, kokią latino šokių stilių choreografiją kuria.
🔹DENIS – sau nuolat išsikelia naujų tikslų, kad nestovėtų vietoje, tobulėtų ir Breiko stilių perteiktų kuo įdomiau. Nesitraukdamas nuo stiliaus šaknų jis kuria pakvaišusias choreografijas!

🍉ŠOKIŲ STILIAI:
House, Hip Hop, Popping, Dancehall, Breaking, Vogue, Latino, Locking, Choreo.
👉VISA INFORMACIJA talpinama https://skillzcamp.lt ir renginyje https://fb.me/e/hmtMerLGB
👉REGISTRUOKITĖS JAU DABAR! https://skillzcamp.lt/registracija/