Pildomos grupės! Pirma treniurotė NEMOKAMA

Prisijungti tikrai nepervelu, kviečiame į Choreo (open style), House, Hip Hop ir Breaking naujokų grupes 😎
Registruokis ir išbandyk treniruotę NEMOKAMAIwww.skillz.lt/registracija

Choreo (open style) – įvairių gatvės šokių stilių mišinys, tarsi kokteilis, kurio skonis priklauso nuo trenerio pasirinkimo. Mūsų trenerio Dimos choreografijų pagrindas – hiphop, breikas, popping ir kitos gatvės šokių technikos.
Ateik šokti pagal populiariausius hitus ir išmokti skirtingų gatvės šokių stilių judėsių 🔥

House stilius jaunimui nuo 11 iki 14 m. – vienas jauniausių gatvės šokio stilių. House šokyje didžiulis krūvis tenka kojoms, taigi treniruočių metu tvirtėja apatinė kūno dalis, lavinamas kojų miklumas. Ir, be abejo, didėja viso kūno ištvermė.
Nori išmokti daugybė judėsių su kojomis ir ne tik? Prisijunk ir išbandyk House stilių su Emiliu.

Hip Hop grupė nuo 14 m. – Išskirtiniai bruožai yra laisvė ir originalumas: galima judėti taip, kaip tik šauna į galvą, įgyvendinti kūrybiškiausius sumanymus ir improvizuoti, jungiant kitų gatvės šokių elementus bei technikas, lengvai prigyjančias Hip Hop rėmuose.
Čia jaunimas susiburia ne tik išmokti judėsius ir choreografijas, bet ir nerealiai praleisti laiką. Prisijunk ir Tu prie Hip Hop su Gyčiu.Breaking grupė visiems – gali ateiti ir suaugusieji ir jaunimas! Jis užburia savo energija, ekspresija bei dinamika, turi daug akrobatikos elementų. Breikeriai aktyviai juda, sustingsta įvairiausiose pozose ir sukinėjasi, atsirėmę į netikėčiausias ir toli gražu ne pačias patogiausias kūno vietas.
Norėtum išmokti kietai judėti ir daryti triukus? Tada Breaking su Deniu Tau puikiai tiks 💪Hip Hop grupė vaikams nuo 8 iki 11 m. -treniruotėse su Gyčiu ne tik šokama, bet ir aktyviai sportuojama – žaidžiame judriuosius komandinius žaidimus, organizuojame estafetes. Visa tai nė nepastebint padeda sustiprėti fiziškai ir ugdo socialinius gebėjimus: mokomasi bendrauti, užtikrintai jaustis ir būti atsakingiems.

Daugiau apie šokių stilius skaityk čia – https://skillz.lt/#treniruotes
Labai lauksime Tavęs studijoje! Jei turi klausimų drąsiai rašyk mums!