Stovyklautojai įvertino naują camp’o vietą

Nauja vieta, nauji stovyklautojai, naujos patirtys ir begalė naujų emocijų. Štai kokia buvo šių metų SKILLZ vasaros stovykla!

Nesutrukdė mums nei karantinas, nei dalinai uždarytos sienos su kitomis šalimis: turėjome ir keletą šaunių svečių iš svetur, kurie dalinosi savo patirtimis ir šokiu su stovyklos dalyviais.

Dar kartą įsitikinome, kad aplink subūrėme labai stiprią ir palaikančią bendruomenę, tad tiek stovyklautojams, tiek jų tėveliams tariame didelį AČIŪ už palaikymą! Šiais metais turėjome virš šimto stovyklautojų, o kur dar treneriai, organizatoriai ir kiti svarbūs žmonės stovykloje.

Na ir kaip gi tai nauja stovyklos vieta? Mums tikrai patiko, tačiau svarbiausia –  stovyklautojų nuomonė. Čia mūsų požiūriai sutapo: daugiau vietos bendroms veikloms, yra kur pasislėpti būriams statant savo finalinį šou arba ruošiantis Jam‘ui, šalia didelis ežeras, kuriame galima atsigaivinti po intensyvių treniruočių, didesnės salės šokiams ir labai daug gryno oro!

Na, o kas vyko visą savaitę stovykloje? Turėjome batutų, didžiulius kamuolius, į kuriuos buvo galima įlipti ir lakstyti, maudėmės ir šokome putose, žaidėme komandinius žaidimus, vyko net 62 šokių treniruotės, rytinės mankštos, vakariniai kūno pratampymai (streching) ir labai smagios šokių kovos! Jos truko net du vakarus, nes turėjome labai daug dalyvių. Didžiuojamės pirmą kartą sudalyvavusiais šokių kovose!

Buvo net 10 kategorijų, tad ir laimėtojų atitinkamai. J Jie buvo apdovanoti unikaliais SKILLZ CAMP 2020 trofėjais ir diplomais:

Hip Hop Juniors
🥇Amelija Norvaišaitė
🥈Martynas Liminovičius

House Juniors
🥇Erika Al
🥈Amelija Norvaišaitė

Breaking Juniors
🥇Simonas Čeika
II Kazimieras Labutis

Hip Hop Adults
🥇Agota Zavadskytė
🥈Karolina Ivaško

House Adults
🥇Guoda Streckytė
🥈Eglė Mikalonytė

Breaking Adults
🥇Lukas Čeika
🥈Motiejus Ulvydas

Popping Adults
🥇Miglė Narkevičiūtė
🥈Simona Čuividaitė

Salsa Adults
🥇Loreta Urbanavičienė
🥈Kamilė Bacevičiūtė

Locking Adults
🥇Miglė Šyvytė
🥈Dominykas Mardosas

5 vs 5 team
🥇For fun komanda: Inesa, Aistė, Patricija, Martina, Martas
🥈Flores de manzano en flor komanda: Guoda, Eglė, Kamilė, Greta, Amanda

Iki kitų susitikimų!

Stovyklos nuotraukų galerija.
Taip pat sekite informaciją ir Facebook puslapyje.