SKIRK SKILLZ 1,2% GPM

Kiekvienais metais Jūsų skirtas GPM (ankščiau 2%, dabar 1,2%) padeda mums vis labiau virsti antraisiais namais šokėjams ir pagerinti sąlygas jiems. 🧡

Pernai surinktos lėšos padėjo įrengti kondicionerius Lukiškių g. 5 salėje. Dėkojame Jums už tai ir kviečiame prisidėti prie šokių studijos SKILLZ šokėjų sąlygų gerinimo ir skirti įstaigai 1,2 proc. nuo savo sumokamo pajamų mokesčio.

❗Jei jūs neskirsite šių 1,2 procentų gyventojų pajamų mokesčio savo norimai ne pelno siekiančiai organizacijai, jie pateks į bendrąjį valstybės biudžetą ir juos paskirstys už Jus.

🙏Paremti labai paprasta!
Jums tereikia užpildyti prašymą – FR0512 formos 4 versiją ir iki 2020 m. liepos 1 d. pateikti elektroniniu būdu Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) teritoriniam skyriui.
🔹Norėdami pateikti prašymą, prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) http://deklaravimas.vmi.lt taip, kaip jungiatės deklaruojant metines pajamas.
🔹Pasirinkite kairėje pusėje esantį mygtuką „Pildyti formą“, tuomet spauskite “Prašymas skirti paramą” o tuomet – prie formos FR0512 V4 esančią funkciją „Pildyti tiesiogiai portale“.
* Jei bent kartą esate teikę prašymą FR0512, jau rėmėte SKILLZ studiją ir norite vėl skirti 1,2 proc. mums, pasirinkite funkciją “Pildyti ankstesniojo pagrindu” >> išsirinkite savo ankstesniais metais teiktą prašymą FR0512 >> pasirinkite funkciją “Pildyti dokumentą šio pagrindu >> atsidariusioje formoje įrašykite metus, už kuriuos teikiate prašymą, t.y. 2019 m. ir pildymo datą >> patikrinę , ar visi duomenys teisingi, spauskite funkciją “Pateikti”.
🔹Jei prašymą FR0512 teikiate pirmą kartą ar pasirinkote kitą (kitus) paramos gavėjus, rinkitės funkciją “Pildyti naują dokumentą” >> susiraskite formą FR0512 >> pasirinkite funkciją “Forma elektroniniam pildymui” >>
🔹Užpildykite atsidariusią formą:
* Laukeliuose 1, 2, 3V, 3P ir 4 – įveskite savo asmens duomenis;
* 5 laukelyje – pasirinkite 2019;
* 6S laukelyje – pažymėkite varnelę (Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams);
* E1 laukelyje – įrašykite 2 (Paramos gavėjas);
* E2 laukelyje – įrašykite 302535759;
* E3 laukelyje – įrašykite ŠOKIŲ STUDIJA;
* E4 laukelyje – įrašykite 1,20;
* E5 laukelyje – pasirinkite 2021/2022/2023, jei norite paramą skirti iki tų metų, jei nenorite – pasirinkite 2020;
* Patikrinkite, ar užpildėte visus duomenis.
🔹Formos viršuje paspauskite “Pateikti deklaraciją”.

Dėkojame! 💜