SKIRK SKILLZ 2% GPM

Dėkojame už pernai skirtus 2% GPM, surinktos lėšos padeda mums vis labiau virsti antraisiais namais šokėjams ir pagerinti sąlygas jiems.

Už pernai  surinktas lėšas pakeitėme grindis salėje ir įsigijome naujas kėdes, naudojamas įvairių renginių, susibūrimų studijoje metu. Dėkojame Jums už tai ir kviečiame prisidėti prie šokių studijos SKILLZ šokėjų sąlygų gerinimo ir skirti įstaigai 2 proc. nuo savo sumokamo pajamų mokesčio.
Jei jūs neskirsite šių 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio savo norimai ne pelno siekiančiai organizacijai, jie pateks į bendrąjį valstybės biudžetą ir juos paskirstys už jus.

Paremti labai paprasta!
Jums tereikia užpildyti prašymą – FR0512 formos 4 versiją ir iki 2019 m. gegužės 1 d. pateikti elektroniniu būdu Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) teritoriniam skyriui.
Norėdami pateikti Prašymą, prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) http://deklaravimas.vmi.lt taip, kaip jungiatės deklaruojant metines pajamas, ir pasirinkite kairėje pusėje esantį mygtuką „Pildyti formą“, tuomet spauskite “Prašymas skirti paramą” o tuomet – prie formos FR0512 V4 esančią funkciją „Pildyti tiesiogiai portale“.
Jei bent kartą esate teikę prašymą FR0512, jau rėmėte SKILLZ studiją ir norite vėl skirti 2 proc. mums, pasirinkite funkciją “Pildyti ankstesniojo pagrindu” >> išsirinkite savo ankstesniais metais teiktą prašymą FR0512 >> pasirinkite funkciją “Pildyti dokumentą šio pagrindu >> atsidariusioje formoje įrašykite metus, už kuriuos teikiate prašymą, t.y. 2018 m. ir pildymo datą >> patikrinę , ar visi duomenys teisingi, spauskite funkciją “Pateikti”.
Jei prašymą FR0512 teikiate pirmą kartą ar pasirinkote kitą (kitus) paramos gavėjus, rinkitės funkciją “Pildyti naują dokumentą” >> susiraskite formą FR0512 >> pasirinkite funkciją “Forma elektroniniam pildymui” >> užpildykite atsidariusią formą:
Laukeliuose 1, 2, 3V, 3P ir 4 – įveskite savo asmens duomenis;
5 laukelyje – pasirinkite 2018;
6S laukelyje – pažymėkite varnelę (Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams);
E1 laukelyje – įrašykite 2 (Paramos gavėjas);
E2 laukelyje – įrašykite 302535759;
E3 laukelyje – įrašykite ŠOKIŲ STUDIJA;
E4 laukelyje – įrašykite 2,00;
E5 laukelyje – pasirinkite 2020/2021/2022, jei norite paramą skirti iki tų metų, jei nenorite – pasirinkite 2019.
Patikrinkite, ar užpildėte visus duomenis, ir formos viršuje paspauskite “Pateikti deklaraciją”.