Judėk vasaros ritmu – nemokami SKILLZ intensyvūs šokių kursai

SKILLZ gatvės šokiu studija kartu su Vilniaus miesto savivaldybė dovanoja Vilniaus miestui gatvės šokių intensyvus “Judėk vasaros ritmu”! Vilniečiai ir miesto svečiai galės NEMOKAMAI išbandyti net 3 skirtingus stilius – Hip Hop, House bei Latino!

Idėja – skatinant vaikų, jaunimo, ir suaugusiųjų žmonių fizinį aktyvumą bei užimtumą. Pasitelkiant gatvės šokius ir fizinius pratimus, skatinti juos judėti ir lavinti savo kūną.

Pažadam sukurti miesto gyventojams ir svečiams aktyvią, draugišką, motyvuoajnčią ir pozityvią aplinką!!!

Taigi RUGPJŪČIO 20-23 dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio kasdien) adresu J. BASANAVIČIAUS G. 7 (2 aukštas) vyks šios treniruotės:
18:00-19:00 Hip Hop (Gabija)
19:00-20:00 House (Guoda)
20:00-21:00 Solo Latino (Dainius)

Pamokos skirtos pradedantiesiems, amžiaus limitas neribojamas. Siekiant užtikrinti komfortabilią ir kokybišką neperpildytų treniruočių eigą, bus vykdoma internetinė registracija Į KIEKVIENĄ TRENIRUOTĘ ATSKIRAI
www.skillz.lt/workshop (jei dėl kažkokių priežasčių ateiti nebegalėsite, prašome informuoti mus el. laišku info@skillz.lt ir užleisti vietą kitiems norintiems .

Į treniruotes reikėtų atsinešti patogią sportinę ar kokią kitą laisvesnę aprangą, nevaržančią judesių, švarią avalynę persiavimui (studijoje yra įrengti persirengimo kambarėliai) į treniruotes prašome atvykti tik su išankstine registracija ir būti bent 15-20min anksčiau (kad spėtumėte atsižymėti + persirengti + pabendrauti su kitais šokėjais).

Domina reguliarios gatvės šokių pamokos (nuo rugsėjo mėn) ? Kviečiame apsilankyti:
https://skillz.lt/#tvarkarasciai
https://www.facebook.com/events/208728409807856/