SKIRK SKILLZ 2% GPM

Dėkojame už pernai skirtus 2% GPM, surinktos lėšos padėjo įsigyti daiktų saugojimo spinteles, kuriomis nariai dabar gali naudotis nemokamai, kviečiame prisidėti prie šokių studijos SKILLZ šokėjų sąlygų gerinimo ir skirti įstaigai 2 proc. nuo savo sumokamo pajamų mokesčio ir šiemet. 

Pagrindinis ir vienintelis prašymo tikslas – šokių studijos patalpų gerinimas.

Jei jūs neskirsite šių 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio savo norimai ne pelno siekiančiai organizacijai, jie pateks į bendrąjį valstybės biudžetą ir juos paskirstys už jus.

Paremti labai paprasta! Jums tereikia užpildyti prašymą – FR0512 formos 3 versiją ir iki 2018 m. gegužės 2 d. pateikti elektroniniu būdu Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) teritoriniam skyriui.

Norėdami pateikti Prašymą, prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) http://deklaravimas.vmi.lt taip, kaip jungiatės deklaruojant metines pajamas, ir pasirinkite kairėje pusėje esantį mygtuką „Pildyti formą“, tuomet spauskite “Prašymas skirti paramą” o tuomet – prie formos FR0512 V3 esančią funkciją „Pildyti tiesiogiai portale“.

Jei bent kartą esate teikę prašymą FR0512, jau rėmėte SKILLZ studiją ir norite vėl skirti 2 proc. mums, pasirinkite funkciją “Pildyti ankstesniojo pagrindu” >> išsirinkite savo ankstesniais metais teiktą prašymą FR0512 >> pasirinkite funkciją “Pildyti dokumentą šio pagrindu >> atsidariusioje formoje įrašykite metus, už kuriuos teikiate prašymą, t.y. 2017 m. ir pildymo datą >> patikrinę , ar visi duomenys teisingi, spauskite funkciją “Pateikti”.

Jei prašymą FR0512 teikiate pirmą kartą ar pasirinkote kitą (kitus) paramos gavėjus, rinkitės funkciją “Pildyti naują dokumentą” >> susiraskite formą FR0512 >> pasirinkite funkciją “Forma elektroniniam pildymui” >> užpildykite atsidariusią formą:

Laukeliuose 1, 2, 3V, 3P ir 4 – įveskite savo asmens duomenis;

5 laukelyje – pasirinkite 2017;

6S laukelyje – pažymėkite varnelę (Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams);

E1 laukelyje – įrašykite 2 (Paramos gavėjas);

E2 laukelyje – įrašykite 302535759;

E3 laukelyje – įrašykite ŠOKIŲ STUDIJA;

E4 laukelyje – įrašykite 2,00;

E5 laukelyje – pasirinkite 2019/2020/2021, jei norite paramą skirti iki tų metų, jei nenorite – pasirinkite 2018.

Patikrinkite, ar užpildėte visus duomenis, ir formos viršuje paspauskite “Pateikti deklaraciją”.