Judėk vasaros ritmu – nemokami SKILLZ intensyvūs šokių kursai

“Judėk vasaros ritmu” tai SKILLZ gatvės šokių studijos organizuojamas, Vilniaus miesto savivaldybės remiamas, NEMOKAMAS intensyvių šokių kursas PRADEDANTIESIEMS!
Projekto tikslas: pasitelkiant gatvės šokius ir fizinius pratimus, sudaryti sąlygas Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams nemokamai užsiimti sportiška, sveika ir kūrybiška veikla, skatinant vaikų, jaunimo, ir suaugusiųjų žmonių fizinį aktyvumą, užimtumą.

Visuomet norėjai pradėti šokti, bet buvo nedrąsu? Neaišku ar pavyks, ar patiks? TAI TAVO ŠANSAS ateiti, „paragauti“ ir nuspręsti ! Treniruotės visiškai NEMOKAMOS, o rinktis galėsi net iš kelių stilių (o gal visus?)!

Taigi RUGPJŪČIO 14-24 dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio kasdien) adresu J. BASANAVIČIAUS G. 7 (2 aukštas) vyks šios treniruotės:
18:00-19:00 Hip-hopGabija
19:00-20:00 HouseGuoda
20:00-21:00 Solo LatinoDainius

Pamokos skirtos pradedantiesiems lankytojams, amžiaus limitas neribojamas. Siekiant užtikrinti komfortabilią ir kokybišką neperpildytų treniruočių eigą, bus vykdoma internetinė registracija Į KIEKVIENĄ TRENIRUOTĘ ATSKIRAI (jei dėl kažkokių priežasčių lankyti nebegalėsite, prašome informuoti mus el. laišku info@skillz.lt ir užleisti vietą kitiems norintiems) .

Į treniruotes reikėtų atsinešti patogią sportinę ar kokią kitą laisvesnę aprangą, nevaržančią judesių, švarią avalynę persiavimui (studijoje yra įrengti persirengimo kambarėliai) į treniruotes prašome atvykti tik su išankstine registracija ir būti bent 15-20min anksčiau (kad spėtumėte atsižymėti + persirengti + pabendrauti su kitais šokėjais).

Domina reguliarios gatvės šokių pamokos ? Kviečiame apsilankyti:

SKILLZ NAUJOJO SEZONO TVARKARAŠČIAI (nuo Rugsėjo 4d.)

SKILLZ NAUJOJO SEZONO ATIDARYMO ŠVENTĖ – 7-asis GIMTADIENIS