Dancehall seminarai su JIFF DI BOSSMAN

Taip taip taip! Šokėjas, pelnytai vadinamas vienu geriausiu pasaulyje dancehall’o šokėju ir mokytoju – JIFF DI BOSSMAN – pagaliau atvyksta į Lietuvą!

Kada? 2016.04.09
Kur? SKILLZ studija, Lukiškių g. 5, 2as aukštas, Vilnius
Seminarų laikas:
16:30-18:00
18:30-20:00

Abu seminarai bus visisškai skirtingi!
Kaina: vienas seminaras – 20 eur, 2 seminarai: 35 eur.

DĖMESIO! Išankstinė registracija į seminarus BŪTINA!!!!
https://www.skillz.lt/workshop

Afterparty! Plum Bum Bar, A. Smetonos g. 2, iejimas nuo 22 val.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=3qZ_u3YRbm8

JIff’as yra kilęs iš tolimos Karibų salos Haičio, šoka daugiau nei 20 metų, o profesionaliai moko jau daugiau nei 10. Per savo kaip šokėjo karjerą jis yra laimėjęs daugybę konkursų ir dirbęs su begale atlikėjų kaip choreografas.
Didžiausia Jiff’o aistra – dancehall. Jis yra didžiausių pasaulyje dancehall renginių, tokių kaip BIG UP KEMP (pirmoji tarptautinė dancehall šokių stovykla) ir DANCEHALL INTERNATIONAL organizatorius.
Šiuo metu Jiff Di Bossman gyvena Maskvoje, Rusijoje ir gali būti vadinamas vienu geriausiu dancehall šokėju, choreografu ir mokytoju pasaulyje. Vesdamas seminarus Jiff’as apkeliavo beveik visa Europą, Pietų Ameriką, Rusiją ir Afriką.
Svarbiausiais Jiff’as laiko šiuos įvertinimus: 2011 metais Dancehall Award Russia įteikti “Best Dancer of the year” ir “Best video of the year” titulai bei 2012 m. jamaikiečių “Danceja Awards” įteiktas “Best International Dancer 2012” titulas.
Žymiausi Jiff’o sukurti dancehall judesiai, populiarūs visoje Europoje: Russian Bounce, Gun Shot Salut, Mad Boss, AK-47, U Can’t mad me, Barcelona Barcelona, Untouchable ir Foot A Talk. Judesys Foot A Talk išpopuliarėjo dar labiau po to, kai žymi jamaikiečių muzikos grupės RDX atlikėjai sukūrė dainą šiam žingsniui, taip parodydami palaikymą Jiff Di Bossman darbui.
Jiff’as šoka tiek solo, tiek su savo komandomis, kurioms priklauso ir kiti garsiausi dancehall šokėjai. Pats yra subūręs tokias garsias komandas kaip “Pull Up Crew” ir F.A.T fam bei priklauso visoje Europoje garsiai tarptautinei “Feel’in Unity” komandai.

Kontaktai pasiteiravimui:
Tel. 8 684 91653, Deimantė
info@skillzstudio.lt