Vogue Intensive with Verushka Bonchinche’ (BY)

Old Way, New Way, Vogue Femme, Runway, Posing, Vogue Performance – viskuo, ką norėjote sužinoti apie Vogue‘o kultūrą, su Jumis Vasario 21 dieną Vogue intensyvo metu pasidalins viešnia

iš Minsko – Verushka Bonchinche’. Įvairaus pažangumo ir įvairių stilių šokėjai yra kviečiami prisijungti prie seminarų ir giliau pažinti Vogue kultūrą! Nepamirškite vandens, maisto, aukštakulnių ir antkelių – tai žada būti intensyvios treniruotės! Renginys faceook’e https://www.facebook.com/events/1518473238455860/

Vieta: Gatvės šokių studija “SKILLZ”, Lukiškių g. 5 (2 aukštas)
Registracija: https://skillz.lt/workshop/
Kaina: Einant į visus seminarus 25EUR. Vieno seminaro kaina 7EUR (dviejų 14EUR, trijų 21EUR ir t.t.)
Jei norite užsigarantuoti vietą seminare, prašome gatvės šokių studijos „SKILLZ“ adiministracijai sumokėti išankstinį mokėjimą.

Vogue intensyvių seminarų tvarkaraštis:
10.00-11.15 – Runway
11.15-12.30 – Old Way
Pertrauka
13.00-14.15 – New Way
14.15-15.30 – Vogue Femme
Pertrauka
16.00-17.15 – Runway and Posing
17.15-18.30 – Vogue Performance

Verushka Bonchinche’ (Vera Kupreychik) yra šokėja, choreografė ir aštuonmetę patirtį sukaupusi šokių mokytoja iš Minsko, Baltarusijos. Ji yra House of Bonchinche narė, tarptautinės Vogue puotos «Deep in Vogue» ball organizatorė, vogue show grupės “Final Pose” šokėja ir vadybininkė taip pat gatvės šokių grupės “Detroit” šokėja. Ji dirbo keliose Minsko modelių agentūrose, ten mokė ėjimo podiumu bei pozavimo, jai taip pat teko statyti choreografijas įvairioms TV laidoms. Verushka vedė seminarus Baltarusijoje, Rusijoje (Sankt Peterburgas, Maskva), Ukrainoje ir Ispanijoje (Barselona), o pati mokėsi iš tokių šokėjų kaip Dmitry Ninja-Bonchinche’ (Rusija), Elena Ninja-Bonchinche’ (Rusija), Danielle Polanko (JAV), Dashaun Wesley (JAV), Edwin Revlon (JAV), Lasseindra Ninja (Prancūzija), Alex Mugler (JAV), Fredric Milan (Švedija), Marina Ultra-Omni (Olandija), Archie Ninja (JAV), Javier Ninja (JAV), Benny Ninja (JAV), Leiomi Amazon (JAV), Marquis Revlon (JAV), Aviance Milan (JAV), Aus Ultra-Omni (JAV) ir daugelio kitų.

Verushka Bonchinche ir jos mokiniai: https://youtu.be/Aa73pH9NCP4 ir https://youtu.be/Nom5T7fu1ZY

Jos pastarieji laimėjimai ir pasirodymai Vogue konkursuose:
1 vieta Old Way / Fantasy Christmas Vogue Ball / Sankt Peterburgas, Rusija, 2016
Street Star dalyvė (Runway, Old Way, Femme) / Stokholmas, Švedija 2015
3 vieta Femme, Old Way pusfinalis, Best Body pusfinalis, Bizarre pusfinalis/ Russian Roulette Vogue Ball / Nizhny Novgorod, Rusija 2014
Vogue Performance ketvirtfinalis / Shut up and Dance, Roma, Italija 2014
1 vieta Hand Performance, Runway pusfinalis, Femme ketvirtfinalis/ Theatre Vogue Ball, Tartu, Estija, 2014
Femme ketvirtfinalis, Runway ketvirtfinalis / Baltic Session Vogue Ball, Talinas, Estija, 2014
1 vieta Bizarre, 1 vieta Old Way, 3 vieta Hand Performance, Femme pusfinalis / Сosmic Ball / Vogue Academy Camp, Kabardinka, Rusija, 2014
Vogue Performance pusfinalis / Piter in da house / Sankt Peterburgas, Rusija, 2014
Street Star dalyvė (Runway, Femme) / Stokholmas, Švedija, 2014
1 vieta Moterų Femme, 2 vieta Runway, 2 vieta Moterų Old Way / Christmas Vogue Ball / Sankt Peterburgas, Rusija, 2014
Vogue Performance pusfinalis / JJ Baltic Street Session / Talinas, Estija, 2013
Vogue Performance pusfinalis /Adidas Rotonda Cup / Maskva, Rusija, 2013
2 vieta Performance with a Prop, Old Way pusfinalis/ Divine Ball / Kabardinka, Rusija, 2013
1 vieta Komandiniuose pasirodymuose / Christmas Vogue Ball, Sankt Peterburgas, Rusija, 2013
1 vieta Vogue Performance / Positive Open, Minskas, Baltarusija, 2012
Vogue Performance ketvirtfinalis / Baltic Session, Talinas, Estija, 2012
1 vieta Crew Performance, Old Way pusfinalis / Sea Vogue Ball, Vardanė, Rusija, 2012

Seminarų aprašymas:

1. Runway
Runway yra nepriekaištingo savęs pateikimo menas. Seminaro metu išmoksite vaikščioti podiumu, sužinosite jo subtilybes ir paslaptingas technikas. Šis seminaras bus naudingas ne tik šokėjams, bet ir dar niekur nešokusiems, ne tik panelėms, bet ir vaikinams –bus atkreipiamas dėmesys į skirtingas technikas. Merginos, prašome nepamiršti aukštakulnių arba platforminių batelių!
Video: https://youtu.be/sbdqjehdZZU

2. Old Way
Vogue ir prasidėjo būtent nuo šio stiliaus, vadinamo Old Way. Linijos ir geometrinės figūros, daug pozavimo, kūno pusiausvyros ir kontrolės demonstravimas, sustingimai tam tikrose pozicijose ir dar daug sudėtingų technikų – tai yra Old Way. Seminare bus mokoma šio šokio pagrindų, bus dirbama su muzikalumu ir savęs pristatymu bei bus atskleista paslaptis kaip atlikti sudėtingus triukus šokio metu.
Video: https://youtu.be/1nQnTs1_7aM

3. New Way
New Way – tai tempimo ir lankstumo šokis, bet net ir tie, kurie nėra super lankstūs gali jį šokti. New Way taip pat susideda iš sudėtingos “Arms Control” (rankų kontrolės) technikos. Seminaro metu mokysitės pagrindų bei sudėtingų šokio elementų ant žemės, taip pat bandysite atrasti savo individualius triukus. Verushka taip pat pasidalins ypatingais pratimais kūno lankstumui ir tempimui.
Video: https://youtu.be/cOtJfcQudg8

4. Vogue Femme
Vogue Femme tai naujausias ir populiariausias Vogue stilius Amerikoje ir Pasaulyje. Femme esmė yra moteriškumas ir moters grožio bei kūno formų išryškinimas šokyje, tačiau jokiu būdu ne vulgariai ar pigiai. Pagrindinių 5 elementų: Cat Walk, Duck Walk, Hand Performance, Spins, Dips ir Floor Performance galėsite išmokti šio seminaro metu. Bus mokomi ne tik pagrindai, bet ir variacijos bei kaip viską sklandžiai sujungti šokyje.
Video: https://youtu.be/48_O29hjwUg

5. Runway and Posing
Šiame seminare detaliau tyrinėsite Runway stilių: skirtingi ėjimo podiumu stiliai bei personažų tipai. Mokysitės kaip sėkmingai dalyvauti ir strategiškai laimėti Runway šokio kovose. Seminare taip pat bus Pozavimo pratimų, kurių pagalba išmoksite pristatyti savo geriausius bruožus ir paslėpti netobulumus prieš kamerą bei ant podiumo.
Video: https://youtu.be/mEf-BmAWLKc

6. Vogue Performance
Pabaigai bus mokoma sujungti visus stilius ir technikas į bendrą visumą tam, kad atrastumėte savo unikalų vogue šokį. Taip pat išmoksite Verushkos vogue choreografiją.
Video: https://youtu.be/UjfQpVkyMTE

Kontaktai: Street dance studio „SKILLZ“ arba Elena Mikhailava