Dancehall seminaras+battles 1vs1

Dancehall seminaras su Rafa iš Ispanijos:
Sausio 29 d. 17:30-19:00
Vieta: SKILLZ studija, adresas Lukiškių g. 5, 2 aukštas.
Kaina: 12 EUR
BŪTINA išankstinė registracija https://skillz.lt/workshop/

httpvh://www.youtube.com/watch?v=QUAMJIpRmd4

ATRANKOS IR KOVOS 1vs1:
Sausio 29 d. 19:30.
Planuojama pabaiga ~21 val.
Vieta: SKILLZ studija, adresas Lukiškių g. 5, 2 aukštas.
Kaina: dalyviams 3 EUR, žiūrovams – nemokamai.
BŪTINA išankstinė registracija https://www.skillz.lt/jam

Atrankos: kiekvienas šokėjas turės 45 sekundes pagal atsitiktinai parinktą DH muziką. Kovos vyks principu 1vs1. Kiekvienas šokėjas turės po 2 išėjimus, kiekvienas iki 45 sekundžių.
TEISĖJAI:
Rafa Redvolcon/ES (Feelin’ Unity, One Love Inna Di Place)
Vaiva/LT (Bubble Hard)
Deimante Ef/LT (Bubble Hard)
Prizai: 1,2 ir 3 vietos laimėtojai gaus diplomus, 1 vietos laimėtojas – taurę.

Kilęs iš Kordobos (Ispanija) Rafa Redvolcon jau daugiau nei dešimt metų yra profesionalus dancehall, hip-hop šokėjas bei choreografas, vienas populiariausių Ispanijoje ir pastaraisiais metais sparčiai besiskinantis kelią Europoje.
Rafa priklauso vienai populiariausių dancehall komandų Europoje “Feelin’ Unity”, o taip pat yra įkūręs ir savo organizaciją “One Love inna di Place”. Su šia komanda jis kiekvienais metais stato šou ir dalyvauja didžiausiuose Ipanijos renginiuose, tokiuose kaip “Snap Festival”, “World Of Dance Spain”, “The Best On” ir kt.

Rafa vardas dažnai skamba ne tik dėl nuostabių choreografijų, bet ir dėl jo pergalių dancehall kovose. Svarbiausi laimėjimai:
1 vieta dancehall 1vs1 Big up Kemp France 2012
1 vieta dancehall 1vs1 Urban Display Barcelona 2013
1 vieta dancehall 2vs2 Big up Kemp France 2013
1 vieta dancehall 2vs2 DHI en Rusia 2013
2 vieta dancehall 1vs1 DHK CIS 2015

Daug laiko praleidęs besitobulindamas Jamaikoje, savo pamokų metu Rafa gali perteikti tai, kas svarbiausia dancehall kultūroje. JIs moko ne tik judesių bei jų pavadinimų, bet ir gali papasakoti istorijas apie kiekvieną jų… Jo žodžiais tariant “Feeling ir groove yra tai, kas svarbiausia šiame stiliuje, ir tik žinant istoriją bei pažįstant kultūrą galime pajusti tikrąjį dancehall”.

Per savo karjerą jis yra vedęs seminarus Italijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir nuolatos yra kviečiamas vesti pamokas daugumoje Ispanijos miestų. Sausio mėnesį Rafa taip pat ves seminarą viename didžiausių Graikijos renginių “Watchi Wiya”, o vasarį – viename svarbiausių dancehall renginių Europoje – Dancehall International 2016, kuris vyks Maskvoje.

Rafa sukurti dancehall judesiai:
Nuh dressing, Typewritter, Redvolcon, Puppet, Towel, Yoyotom, Goodbye, Make it. Personally ir Rosario judesiai sukurti kartu su draugu Lil Jazz, o Looking for something ir Ralex kartu su komandos nariu Alex.