Dedson Hip Hop šokių seminarai (Prancuzija)

Neįtikėtina, bet tai tiesa, Dedson’as atvažiuoja iš Paryžiaus tiesiai į Vilniu vesti net du Hip Hop šokių seminarus už neįtikėtina kainą!

Afro-azijiečių kilmės Dedson gimė Paryžiuje ir tėvų buvo augintas su tradicine muzika, nuo mažų dienų jautė muzikos vibracijas. Legendinis filmas „Break Street 84“ padėjo jam suprasti, kad scenografija, choreografijos ir pasirodymai yra tai, ką jis nori veikti gyvenime. Ištroškęs naujų potyrių ir sunkaus darbo, Dedson anksti tapo komandos „Wanted Posse“ dalimi.
Vadovaudamasis filosofija „būti visumos dalimi“ Dedson kartu su komanda laimėjo pirmąjį pasaulio breiko čempionatą, kuris vyko 2001-aisiais metais, garsųjį „Battle of The Year“. Tuomet viskas pradėjo judėti daug sparčiau. Dedson dukart laimėjo gerai pasaulyje žinomą turnyrą „Juste Debout“. Vienas naujesnių svarbių laimėjimų – „KOD China“ 1vs1. Šis laimėjimas Dedson leidžia priskirti prie geriausių pasaulio šokėjų.dedson4
Jo plačios pažiūros, patirtis ir subtilumas suteikia galimybę keliauti po pasaulį, mokyti ir dalintis savo vizija kaip šokėjui ir choreografui.
Dedson dirbo su tokiais atlikėjais kaip Mc Solaar, NTM, IAM, LL Cool J, Martin Solveig, Gwen Stefany, David Guetta, Redman ir t.t.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=im5vcbw0kBE

✦Kada ir kur? Gegužės 29d. SKILLZ studija, Lukiškių g. 5, 2a, Vilnius

Du seminarai, abu skirtingi ir nepakartojami. Kas jau yra buvęs hip hop seminaruose, žino, kad tai įkvėpimas visiems metams.. Ir ne tik šokti… Tokie pasaulinio lygio šokėjai įkvepia svajoti, dirbti, siekti, linksmintis, mylėti gyvenimą! O prakaito bus daaaaug! Seminarų trukmė net dvi valandos.

17:30-19:30 Pirmas Hip Hop seminaras (vyks darbas su muzikalumu, kombinacijomis, skirtingais groovais)
19:30-21:30 Antras Hip Hop seminaras (antrojo seminaro metu darbas vyks su savo asmeniškumo atradimu, improvizacija ir freestyle)

✦Seminaro kaina vos 10 Eur, abiejų tik 15 Eur (mokant už abu iškarto)

✦Išankstinė registracija į seminarus BŪTINA: https://www.skillz.lt/workshop

Dėmesio!!!! Registracija galutinai patvirtinama tik sumokėjus už seminarą visą kainą IKI SEMINARO.
Mokėti galima bankiniu pavedimu (https://skillz.lt/rekvizitai) arba grynais studijoje adresu Lukiškių g. 5, 2 a. Neatvykus į seminarą užstatas negrąžinamas. Vietų skaičius ribotas.

✦Tel. Pasiteiravimui: 8 601 72249
info@skillzstudio.lt
Fb: https://www.facebook.com/events/1636118889945237/

✦Kitą diena vyks Summer Jam https://www.facebook.com/events/864030006996533/

httpvh://www.youtube.com/watch?v=cErKJiFmfSk